Hemodialýza v Turecku
Healthy Türkiye vám pomůže najít nejlepší hemodialýzu v Turecku za dostupné náklady a uplatňuje komplexní přístup ke zdravotním službám ve všech oblastech zdraví prostřednictvím přidružených nemocnic.
- Hlavní
- Lékařská péče
- Hemodialýza v Turecku

O Hemodialýze v Turecku
V Turecku se pro hemodialýzu používá umělá ledvina (hemodialyzátor) k odstranění odpadu a přebytečných chemikálií a tekutin z vaší krve. K dosažení vaší krve v umělé ledvině potřebuje lékař přístup k vašim krevním cévám. Přístup se zajišťuje drobnou operací na vaší paži nebo noze.
Někdy se přístup zajišťuje spojením tepny s žílou pod kůží, aby vznikla větší krevní céva zvaná fistule. Pokud však vaše krevní cévy nejsou dostatečně vhodné pro fistuli, může lékař použít měkkou plastovou trubičku ke spojení tepny a žíly pod vaší kůží. To se nazývá štěp. Zřídka se přístup provádí pomocí tenké plastové trubičky, nazývané katetr, která se zavádí do velké žíly na vašem krku. Tento typ přístupu může být dočasný, ale někdy se používá pro dlouhodobou léčbu.
Hemodialýza se v Turecku obvykle provádí třikrát týdně po 3 až 4 hodiny denně, v závislosti na tom, jak dobře vaše ledviny fungují a kolik tekutin jste mezi jednotlivými léčbami přibrali.
Hlavní úkol ledvin je odstraňovat toxiny a přebytečnou tekutinu z krve. Pokud se odpadní produkty v těle nashromáždí, mohou být nebezpečné a dokonce způsobit smrt. Hemodialýza v Turecku dělá některé úkoly ledvin, když přestanou správně fungovat. Hemodialýza může odstranit přebytečnou sůl, vodu a odpadní produkty, takže se v těle nehromadí. Může udržovat bezpečné hladiny minerálů a vitamínů ve vašem těle. Dále, hemodialýza v Turecku, může pomoci kontrolovat krevní tlak a produkci červených krvinek.

Postup Hemodialýzy v Turecku
Hemodialýza v Turecku je proces čištění krve osoby, jejíž ledviny nepracují normálně. Hemodialýza dosahuje mimotělního odstranění odpadních produktů, jako je kreatinin a močovina, a volné vody z krve, když jsou ledviny ve stavu selhání. Alternativní metodou pro mimotělní oddělování krevních komponent, jako jsou plazma nebo buňky, je aferéza.
V Turecku lze hemodialýzu provádět ambulantně nebo lůžkově. Rutinní hemodialýzu lze provádět v dialyzačním ambulantním zařízení, buď v speciálně vybudované místnosti v nemocnici nebo ve vyhrazené samostatné klinice. Méně často může být hemodialýza prováděna doma. V Turecku je hemodialýza na klinice zahajována a řízena specializovaným personálem složeným z nemocničních sester a techniků; dialyzační léčby doma mohou být zahajovány a řízeny samostatně nebo prováděny společně s pomocí vyškoleného pomocníka, kterým je obvykle člen rodiny.
Zdravé ledviny člověka by měly filtrovat kolem 120 až 150 kvart krve každý den. Pokud vaše ledviny nepracují zdravě, odpad se v krvi hromadí. Nakonec to může vést ke kómatu a smrti. Kromě toho, v Turecku hemodialýza zabraňuje dosažení nebezpečných hladin odpadních produktů v krvi. Může také odstranit toxiny nebo léky z krve v naléhavých situacích. Informace o celém postupu hemodialýzy můžete získat kontaktováním Healthy Türkiye. S naším týmem odborníků můžete prodiskutovat, která možnost je pro vaše potřeby nejvhodnější.
Proč se provádí Hemodialýza v Turecku?
Váš lékař vám pomůže určit, kdy byste měli zahájit hemodialýzu, na základě několika faktorů, včetně vašeho celkového zdraví, funkce ledvin, příznaků, kvality života a osobních preferencí.
Když si všimnete příznaků selhání ledvin (uremie), jako je nevolnost, zvracení, otoky, nebo únava, váš lékař použije odhadovanou rychlost glomerulární filtrace (eGFR) ke zhodnocení úrovně funkce ledvin. eGFR se vypočítává na základě výsledků vašeho krevního testu na kreatinin, pohlaví, věku a dalších faktorů. Toto měření vaší funkce ledvin může pomoci plánovat váš léčebný postup, včetně toho, kdy zahájit hemodialýzu.
Hemodialýza může pomoci vašemu tělu kontrolovat krevní tlak a udržovat správnou rovnováhu tekutin a různých minerálů jako draslík a sodík ve vašem těle. Obvykle by měla hemodialýza začít dávno před tím, než vaše ledviny přestanou fungovat do té míry, že to způsobí život ohrožující komplikace. Běžné příčiny selhání ledvin zahrnují:
- Diabetes
- Vysoký krevní tlak
- Zánět ledvin neboli glomerulonefritida
- Ledvinové cysty
- Dědičné nemoci ledvin
- Dlouhodobé užívání nesteroidních protizánětlivých léků nebo jiných léků, které by mohly poškodit ledviny
Kromě toho mohou vaše ledviny náhle selhat po závažném onemocnění, komplikované operaci, infarktu nebo jiném závažném problému. Požádejte zdravotnický tým Healthy Türkiye o více informací ohledně vašich možností. Je to individuální rozhodnutí, protože přínosy dialýzy se mohou lišit v závislosti na vašich konkrétních zdravotních problémech.

Záleží nám na vašem zdraví
Healthy Türkiye poskytuje to nejlepší pro vaše zdraví a pohodlí. S námi se budete cítit výjimečně.
Nepřetržitá kvalitní osobní asistence během celé vaší cesty
Přizpůsobitelné all-inclusive balíčky pro vás
Získejte správné rady pro své zdraví
Jak Hemodialýza Funguje?
Dialyzátor je klíčem k hemodialyzačnímu postupu. Dialyzátor se nazývá umělou ledvinou, protože filtruje krev, což je úloha, kterou dříve plnily ledviny. Dialyzátor je dutá plastová trubka asi 30 centimetrů dlouhá a s průměrem 7,5 centimetru, která obsahuje mnoho drobných filtrů.
V dialyzátoru jsou dvě sekce; sekce pro dialyzát a sekce pro krev. Tyto dvě sekce jsou rozděleny polopropustnou membránou, aby se nemíchaly dohromady. Polopropustná membrána má mikroskopické otvory, které umožňují přechod pouze určitých látek. Protože je polopropustná, membrána umožňuje průchod vody a odpadu, ale neumožňuje průchod krevních buněk.
Dialyzát, také nazývaný dialyzační tekutina, dialyzační roztok nebo lázeň, je roztok čisté vody, elektrolytů a solí jako je bikarbonát a sodík. Účel dialyzátu je odvádět toxiny z krve do dialyzátu a tato práce se provádí prostřednictvím procesu zvaného difúze. V krvi pacienta s hemodialýzou je vysoká koncentrace odpadního produktu, zatímco v dialyzátu je nízká koncentrace odpadního produktu.
Díky rozdílu v koncentracích se odpad přesune přes polopropustnou membránu, aby na obou stranách vytvořil stejnou hladinu. Dialyzační roztok pak odteče spolu s odpadním produktem do odpadu. Elektrolyty v dialyzačním roztoku se také používají k vyrovnání elektrolytů v krvi pacienta. Přebytečná tekutina se odstraňuje procesem zvaným filtrace, tekutina je vytlačena vyšším tlakem na straně krve než na straně dialyzátu.
Příprava na Hemodialýzu v Turecku
Hemodialýza je složitá léčba, kterou je potřeba pochopit. Protože většina pacientů se cítí nemocní až těsně před zahájením hemodialýzy, pravděpodobně se budete cítit dobře, když vám lékař poprvé začne mluvit o přípravě na hemodialýzu. Nikdo nechce začít dialýzu dříve, než je to nutné, ale příprava na hemodialýzu vyžaduje čas.
Měli byste chránit žíly ve své paži před zahájením dialýzy. Pokud máte onemocnění ledvin, připomeňte zdravotnickým pracovníkům nebo sestrám, aby odebírali krev a zaváděli IV linie pouze do žil pod zápěstím; například je požádejte, aby použili žílu na hřbetě vaší ruky. Pokud je žíla v paži poškozena IV linií nebo opakovaným odběrem krve, nelze ji použít pro hemodialýzu.
Chirurgie cévního přístupu
Důležitým krokem před zahájením hemodialyzační léčby v Turecku je menší operace k vytvoření cévního přístupu. Cévní přístup bude vaším životním kanálem, kterým se připojíte k dialyzátoru. Dialýza pohybuje krví filtrem v rychlém tempu a proudění krve je velmi silné. Tento přístroj odvádí a vrací téměř pintu krve do vašeho těla každou minutu. Přístup bude tou částí vašeho těla, kam vkládáte jehly, aby vaše krev mohla proudit z a vracet se do vašeho těla vysokou rychlostí během dialýzy.
Existují tři typy cévních přístupů:
Arteriovenózní (AV) fistula
AV štěp
Katétr
Těsně spolupracujte se svým nefrologem a cévním chirurgem, abyste zajistili, že přístup bude připraven s dostatečným předstihem. Hojení může trvat několik měsíců. Cílem je, aby váš přístup byl připravený k použití, až budete připraveni na dialýzu.
AV Fistula: Nejčastějším typem dlouhodobého přístupu je AV fistula. Chirurg spojí tepnu a žílu, obvykle na vaší paži, aby vytvořil AV fistulu. Tepna je krevní céva, která odvádí krev od vašeho srdce, zatímco žíla je krevní céva, která vrací krev zpět k vašemu srdci. Když chirurg spojí tepnu se žílou, žíla se zvětší a zesílí, což usnadňuje umístění jehel pro hemodialýzu.
Navíc má AV fistula velký průměr, který umožňuje vaší krvi rychle proudit ven a vracet se do vašeho těla. Cílem je umožnit vysoký průtok krve, aby se dialyzátorem mohlo projít co největší množství krve. AV fistula se považuje za nejlepší metodu, protože:
poskytuje nejvyšší průtok krve pro dialýzu,
je méně náchylná k infekcím nebo tvoření sraženin,
vydrží déle,
lidé mohou jít domů po ambulantní operaci.
AV štěp: Pokud vám problémy s žilami zabrání mít AV fistulu, můžete mít místo toho AV štěp. Při vytváření AV štěpu váš chirurg používá umělou trubici k spojení tepny se žílou. AV štěp můžete použít pro hemodialýzu brzy po operaci. Ale existuje větší pravděpodobnost problémů s infekcí a sraženinami. Opakované sraženiny mohou blokovat průtok krve štěpem a ztěžovat nebo znemožňovat hemodialýzu.
Katétr pro dočasný přístup: Pokud vaše onemocnění ledvin rychle postoupilo nebo jste neměli cévní přístup předtím, než potřebujete dialýzu, může být zapotřebí venózní katétr, což je malá, měkká trubice zasunutá do žíly ve vašem krku, hrudi nebo noze blízko třísel jako dočasný přístup. Nefrolog nebo intervenční radiolog umístí venózní katétr, zatímco jste v nemocnici nebo na ambulantní klinice. Během procedury můžete dostat lokální anestézii a léky, které vás udrží klidné a uvolněné.
Během hemodialýzy v Turecku
Během léčby sedíte nebo ležíte v křesle, zatímco vaše krev prochází dialyzátorem. Můžete využít čas ke sledování TV nebo filmu, čtení nebo spánku, a pokud dostáváte hemodialýzu v noci, můžete během procedury spát.
Příprava: Vaše váha, krevní tlak, puls a teplota jsou zkontrolovány a pokožka, která pokrývá oblast přístupu, je očištěna.
Zahájení: Během hemodialýzy jsou dvě jehly zasunuty do vaší paže v oblasti přístupu a zafixovány páskou, aby zůstaly zabezpečené. Každá jehla je připojena k ohebné plastové trubici, která se připojuje k dialyzátoru. Prostřednictvím trubice se vaše krev filtruje dialyzátorem po několika uncích najednou, což umožňuje odpadním produktům a přebytečným tekutinám přecházet z vaší krve do čisticí kapaliny nazývané dialyzát. Filtrovaná krev se vrací zpět do těla druhou trubicí.
Příznaky: Můžete pociťovat nevolnost a křeče v břiše v důsledku odstraňování přebytků tekutin z vašeho těla, zejména pokud jste mezi dialýzemi přibrali velké množství tekutin. Pokud se během procedury necítíte dobře, můžete se zeptat svého týmu péče na možnosti zmírnění vedlejších účinků, například úpravou rychlosti hemodialýzy, svého léků nebo dialyzačních tekutin.
Monitoring: Protože krevní tlak a srdeční frekvence se mohou při odstranění přebytečných tekutin měnit, budou během každé relace vaše krevní tlak a srdeční frekvence několikrát zkontrolovány.
Dokončení: Když je hemodialyzační procedura dokončena, jehly se odstraní z vaší oblasti přístupu a na místo se aplikuje tlakový obvaz, aby se zabránilo krvácení. Vaše váha může být znovu zaznamenána. Pak jste volní pokračovat v běžných aktivitách až do další seance.

Domácí hemodialýza v Turecku
Hemodialýza může být prováděna doma a léčbu můžete provádět sami. Měli byste však mít někoho, kdo vám pomůže. Domácí hemodialýza vám může pomoci včlenit léčbu do vašeho denního rozvrhu. Odborníci říkají, že čím více člověk ví o léčbě a čím více je nezávislý, tím lépe se mu pravděpodobně vede na dialýze. Tři typy hemodialýzy se mohou provádět doma. Jsou to:
1. Konvenční domácí hemodialýza v Turecku
Provádí se třikrát týdně po dobu 3-4 hodin nebo déle při každé seanci. Vy a váš pečovatel byste měli být před touto léčbou vyškoleni, aby se dialýza prováděla bezpečně a zvládala případné problémy, které by mohly nastat. Školení může trvat několik týdnů až několik měsíců.
2. Krátká denní domácí hemodialýza v Turecku
Obecně se provádí 5-7krát týdně pomocí strojů určených pro krátkou, denní domácí léčbu. Léčby obvykle trvají asi dvě hodiny každá. Vy a váš pečovatel byste měli být několik týdnů školeni. Protože se dialýza provádí častěji, je obecně potřeba méně tekutin pokaždé odstranit. Tato situace snižuje příznaky jako bolesti hlavy, nevolnost, křeče a pocit 'vyčerpanosti' po léčbě. Navíc kontrola určitých chemických látek v krvi, jako je fosfor, je s denní dialýzou mnohem lepší.
3. Noční domácí hemodialýza v Turecku
Tato dlouhá, pomalá léčba se provádí v noci během spánku. Může být prováděna 6 nocí týdně nebo každý druhý večer, v závislosti na tom, co vám lékař předepíše. Léčba obvykle trvá asi 6-8 hodin. Vy a váš pečovatel byste měli být školeni po dobu několika týdnů. Více hodin hemodialýzy každý týden pomáhá odstranit více odpadu.
V Turecku může být také možné kombinovat denní a noční domácí hemodialýzu. Zda můžete kombinovat procedury, závisí na vašich potřebách, vašem zdravotním stavu a typu dialyzačního přístroje, který máte. Domácí hemodialýza má několik výhod:
Domácí hemodialýza vám umožňuje nastavit si vlastní harmonogram. Můžete si vybrat časy léčby tak, aby vyhovovaly jiným činnostem, jako je chození do práce nebo péče o člena rodiny. Často si pacienti poskytují více dialýzy, což znamená, že:
se cítí lépe a mají lepší kontrolu nad krevním tlakem,
mají méně omezení ohledně diet a tekutin,
šetří čas, protože nemusí cestovat do a z dialyzačního centra, a;
podnikají méně cest do centra.
Fyzické zdraví s hemodialýzou v Turecku
Lidé na dialýze mají mnohem vyšší pravděpodobnost vzniku srdečních a cévních onemocnění než obecná populace. Toto zvýšené riziko je způsobeno onemocněním ledvin a dalšími zdravotními problémy, jako je diabetes a vysoký krevní tlak. Je velmi důležité, abyste udělali vše pro prevenci nebo řízení problémů se srdcem a cévami. Plán léčby by vám měl pomoci:
Získat dostatek dialýzy: Dostatek dialýzy je důležitý, abyste se cítili dobře. Každý měsíc se provádí speciální krevní testy, které pomáhají lékaři zjistit, zda dostáváte dostatečnou péči. Jedním z testů je Kt/V; dalším je urea reduction ratio (URR). Pokud dostáváte dostatek dialýzy, měla by být vaše hodnota Kt/V alespoň 1.2, a pokud je použit URR, měl by být 65 procent nebo více. Pokud jsou vaše hodnoty příliš nízké, jednou z možných příčin může být, že váš přístup nefunguje správně. Měli byste požádat svůj dialýzový tým o kontrolu. Dalším důvodem může být, že jednoduše potřebujete více času na dialýze, abyste se zbavili odpadu.
Udržet kontrolu krevního tlaku: Vysoký krevní tlak může způsobit onemocnění ledvin. Je také komplikací onemocnění ledvin a pokud se váš krevní tlak nekontroluje, může způsobit problémy se srdcem a cévami, jako je ztvrdnutí tepen a zvětšení srdce. Omezení příjmu tekutin a soli pomáhá udržet krevní tlak pod kontrolou.
Cílový krevní tlak pro pacienty na dialýze před dialyzační léčbou je méně než 140/90 a cílový krevní tlak po léčbě je méně než 130/80. Lékař nebo sestra kontrolují, zda vaše hodnoty krevního tlaku jsou v cílovém rozsahu. Pokud si sami měříte krevní tlak, měli byste si vést záznam o svých každodenních záznamech a ukazovat je lékaři při každé návštěvě.
Pilulky pro kontrolu krevního tlaku, které se obecně upřednostňují pro osoby s CKD, se nazývají inhibitory angiotensin konvertujícího enzymu (ACE) nebo blokátory angiotensinových receptorů (ARBs). Po dodržování rady lékaře, užívání předepisovaných léků, správném stravování a cvičení dosáhnete zdravého krevního tlaku.
Snižte vysoké hladiny cholesterolu: Vysoké hladiny tuků v krvi, jako je cholesterol, zvyšují riziko vzniku srdečních a cévních problémů. Měli byste mít krevní testy na kontrolu celkového cholesterolu a dalších tuků v krvi. Pokud jsou vaše hodnoty příliš vysoké, můžete potřebovat dodržovat nízkotučnou dietu a více cvičit. Někteří pacienti mohou také potřebovat léky na snížení cholesterolu.
Sledujte zdravou dietu: Správné stravování vám pomůže zůstat zdravými. Pro vaše zdraví je důležité mít každý den správné množství bílkovin, kalorií, tekutin, vitamínů a minerálů. Dietetik vám pomůže naplánovat vaše jídla, aby se zajistilo, že dostanete správnou rovnováhu živin. Váš lékař a dietetik vás mohou také požádat o snížení příjmu potravin, které jsou bohaté na nasycené tuky a cholesterol, jako jsou vejce, plnotučné mléko, většina sýrů a smažené potraviny. Potraviny s vysokým obsahem draslíku a fosforu je také potřeba omezit, protože vysoká hladina draslíku a fosforu v krvi může být škodlivá.
Konzumace potravin bohatých na zdravé omega-3 mastné kyseliny může být prospěšná, mezi ty patří studenovodní ryby, jako je losos, albacore tuňák, pstruh jezerový a sardinky, a další potraviny, jako je lněný olej, řepkový olej a vlašské ořechy. Ti z vás, kteří mají upravenou dietu s bílkovinami nebo draslíkem, by se měli před změnou diety poradit se svým lékařem a dietetikem.
Léčba anémie: Většina pacientů s onemocněním ledvin vyvine anémii. Anémie znamená nízký počet červených krvinek a červené krvinky přenášejí kyslík z plic do všech částí těla, aby vám dodaly energii potřebnou pro vaše každodenní aktivity. Když máte onemocnění ledvin, vaše ledviny nemohou produkovat dostatek důležitého hormonu zvaného erytropoetin (EPO). EPO říká vašemu tělu, aby produkovalo červené krvinky, a bez dostatečného množství EPO se váš počet červených krvinek sníží a vyvine se anémie.
Anémie může způsobit, že se člověk cítí unavený, vypadá bledý, má špatnou chuť k jídlu, má potíže se spaním, trpí dušností a má rychlý srdeční tep. Stejně jako vysoký krevní tlak může anémie také vést k srdečnímu problému zvanému hypertrofie levé komory. Hypertrofie komor je ztluštění hlavní komory srdce a dochází k ní, protože levá komora se zvětšuje z přetížení. Léčba anémie pomáhá udržovat vaše srdce zdravé.
Lékař může zjistit, zda máte anémii, měřením hladiny hemoglobinu. Pokud jste na hemodialýze, vaše hladina hemoglobinu je pravidelně měřena, aby se zkontrolovala anémie. Cílem léčby anémie je udržet hladinu hemoglobinu mezi 11 a 12.
Udržení důležitých minerálů, jako je kalcium a fosfor v rovnováze: Tyto důležité minerály se mohou dostat z rovnováhy, když máte CKD, a v důsledku toho mohou kosti ztrácet kalcium a časem oslabovat. Některé kalcium a fosfory mohou skončit na místech vašeho těla, kam nepatří, jako jsou srdce a cévy. To způsobuje, že se cévy stávají tužšími a zúženějšími. Když k tomu dojde, jste vystaveni zvýšenému riziku infarktu nebo mrtvice. Existují léky na léčbu kostních a minerálních poruch, které jsou spojeny s CKD.
Zvýšení fyzické aktivity: Měli byste se zeptat svého lékaře na cvičební plán, který je pro vás vhodný. Pravidelné cvičení pomáhá:
Snižovat cholesterol
Kontrolovat hladinu cukru v krvi, pokud máte diabetes
Snižovat vysoký krevní tlak
Ztratit nadbytečnou váhu
Zlepšit zdraví vašeho srdce a plic
Zvyšovat vaši energetickou úroveň
Zlepšit emocionální zdraví
Kontrola hladiny cukru v krvi, pokud máte diabetes: Diabetes nastává, když vaše tělo nevytváří dostatek inzulínu nebo nedokáže správně použít inzulín. Inzulín je hormon, který kontroluje množství cukru v krvi. Vysoká hladina cukru v krvi může způsobit problémy v mnoha částech vašeho těla. Diabetes je nejčastější příčinou selhání ledvin. U diabetu dochází k poškození malých cév v těle. To může vést k ztvrdnutí tepen a zvýšení rizika infarktu a mrtvice. Když jsou cévy v ledvinách poškozeny, vaše ledviny nemohou správně čistit vaši krev. Protein je ve vaší moči a odpadní produkty se hromadí ve vaší krvi.
Také diabetes může poškodit váš nervový systém. To může způsobit potíže s vyprázdňováním močového měchýře a tlak vyplývající z plného močového měchýře může zpětně poškodit ledviny u osob, které ještě nejsou na dialýze.
Udržujte emocionální zdraví: Občas se můžete cítit depresivní nebo naštvaní. Ačkoliv jsou tyto pocity normální, mohou ztížit dodržování vašeho léčebného plánu a návrat k normální rutině. Také negativní pocity mohou zvýšit šanci na vznik srdečního onemocnění nebo jeho zhoršení. Je důležité získat léčbu, pokud máte tyto pocity.
Přestaňte kouřit: Pokud jste kuřák, měli byste se zeptat svého lékaře na program, který vám pomůže přestat. Kouření zvyšuje riziko vzniku rakoviny, dýchacích potíží, vysokého krevního tlaku, srdečních a cévních onemocnění a mnoha dalších problémů. Kouření je hlavním rizikovým faktorem pro srdeční infarkt a mrtvici. Může zasahovat do léků používaných k léčbě vysokého krevního tlaku. Špatně kontrolovaný nebo nekontrolovaný vysoký krevní tlak je vedoucí příčinou onemocnění ledvin. Navíc kouření zpomaluje průtok krve do životně důležitých orgánů, jako jsou ledviny, a může zhoršit již existující onemocnění ledvin.

Náklady na hemodialýzu v Turecku v roce 2025
Všechny typy zdravotní péče, jako je hemodialýza, jsou v Turecku velmi dostupné. Mnoho faktorů se zapojuje do stanovení nákladů na hemodialýzu v Turecku. Váš proces s Healthy Türkiye bude trvat od chvíle, kdy se rozhodnete podstoupit hemodialýzu v Turecku, až do okamžiku, kdy se plně zotavíte, i když budete zpět doma. Přesné náklady na proceduru hemodialýzy v Turecku závisí na typu provedené operace.
Náklady na hemodialýzu v Turecku se příliš neliší v roce 2025. Ve srovnání s náklady v rozvinutých zemích, jako jsou Spojené státy nebo Spojené království, jsou náklady na hemodialýzu v Turecku relativně nízké. Není tedy divu, že pacienti z celého světa navštěvují Turecko kvůli hemodialyzačním procedurám. Cena však není jediným faktorem ovlivňujícím volbu. Doporučujeme hledat nemocnice, které jsou bezpečné a mají recenze hemodialýzy na Google. Když se lidé rozhodnou vyhledat lékařskou pomoc pro hemodialýzu, budou mít nejen nízkonákladové procedury v Turecku, ale také nejbezpečnější a nejlepší léčbu.
V klinikách nebo nemocnicích smluvně spojených s Healthy Türkiye obdrží pacienti nejlepší hemodialýzu od specializovaných lékařů v Turecku za přijatelné ceny. Healthy Türkiye týmy poskytují lékařskou péči a hemodialyzační procedury s vysokou kvalitou léčby pacientům za minimální cenu. Při kontaktu s Healthy Türkiye asistenty můžete získat bezplatné informace o nákladech na hemodialýzu v Turecku a o tom, co tyto náklady zahrnují.
Cena hemodialýzy ve Velké Británii je mezi £1.000-£1.500.
Cena hemodialýzy v USA je mezi $1.000-$5.000.
Cena hemodialýzy v Turecku je mezi $500-$700.
Cena hemodialýzy ve Velké Británii?
Cena hemodialýzy v USA?
Cena hemodialýzy v Turecku?
Proč zvolit Turecko pro hemodialýzu?
Turecko je běžnou volbou mezi mezinárodními pacienty hledajícími pokročilou hemodialýzu. Turecké zdravotní procedury jsou bezpečné a účinné operace s vysokou úspěšností, jako je hemodialýza. Rostoucí poptávka po vysoce kvalitní hemodialýze za přijatelné ceny učinila z Turecka populární destinaci pro zdravotní turistiku. V Turecku je hemodialýza prováděna velmi zkušenými a vyškolenými lékaři s použitím nejmodernější technologie na světě. Hemodialýza se provádí v Istanbulu, Ankaře, Antalye a dalších velkých městech. Důvody pro volbu hemodialýzy v Turecku jsou následující:
Nemocnice vysoké kvality: Nemocnice akreditované Joint Commission International (JCI) mají specializované jednotky pro hemodialýzu specialně navržené pro pacienty. Mezinárodní a národní přísné protokoly poskytují účinnou a úspěšnou hemodialýzu pro pacienty v Turecku.
Kvalifikovaní odborníci: Odborné týmy zahrnují sestry a specializované lékaře, kteří společně provádějí hemodialýzu podle potřeb pacienta. Všichni zúčastnění lékaři mají bohaté zkušenosti s prováděním hemodialýzy.
Přijatelná cena: Náklady na hemodialýzu v Turecku jsou dostupné ve srovnání s Evropou, USA, Spojeným královstvím, Singapurem, Austrálií atd.
Vysoká úspěšnost: Velmi zkušení specialisté, nejlepší dostupná technologie a přísně dodržované bezpečnostní pokyny pro pooperační péči o pacienta vedou k vysoké úspěšnosti hemodialýzy v Turecku.
Vše zahrnující balíček pro hemodialýzu v Turecku
Healthy Türkiye nabízí vše včetně balíčků pro hemodialýzu v Turecku za mnohem nižší ceny. Vysoce profesionální a zkušení lékaři a technici provádějí vysoce kvalitní hemodialýzu. Náklady na hemodialýzu v evropských zemích mohou být poměrně vysoké, zvláště ve Spojeném království. Healthy Türkiye poskytuje levné vše zahrnující balíčky pro dlouhý a krátký pobyt hemodialýzy v Turecku. Díky mnoha faktorům vám můžeme nabídnout mnoho příležitostí pro vaši hemodialýzu v Turecku.
Cena hemodialýzy se liší od jiných zemí díky lékařským poplatkům, cenám práce personálu, směnným kursem a tržní konkurencí. V hemodialýze můžete ušetřit mnohem více ve srovnání s jinými zeměmi v Turecku. Když zakoupíte vše zahrnující balíček hemodialýzy s Healthy Türkiye, náš zdravotní tým vám představí hotely, z nichž si vyberete. Při hemodialyzační cestě budete mít náklady na pobyt zahrnuté v ceně balíčku.
V Turecku, když zakoupíte vše zahrnující balíčky hemodialýzy přes Healthy Türkiye, vždy obdržíte VIP přepravu. Tyto přepravy zajišťuje Healthy Türkiye, která je smluvně spojena s vysoce kvalifikovanými nemocnicemi pro hemodialýzu v Turecku. Healthy Türkiye týmy zorganizují vše ohledně hemodialýzy pro vás a vyzvednou vás na letišti a bezpečně dovezou do vašeho ubytování.
Po usazení v hotelu budete přepraveni do a z kliniky nebo nemocnice na hemodialýzu. Po úspěšném dokončení hemodialýzy vás přepravní tým odveze zpět na letiště, aby stíhal váš let domů. V Turecku mohou být všechny balíčky pro hemodialýzu uspořádány na přání, což uklidňuje mysl našich pacientů.
Nejlepší nemocnice v Turecku pro hemodialýzu
Nejlepší nemocnice v Turecku pro hemodialýzu jsou Memorial Hospital, Acıbadem International Hospital a Medicalpark Hospital. Tyto nemocnice přitahují pacienty z celého světa hledající hemodialýzu díky jejich dostupným cenám a vysokým úspěchům.
Nejlepší lékaři a chirurgové v Turecku pro hemodialýzu
Nejlepší lékaři a chirurgové v Turecku pro hemodialýzu jsou vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří nabízejí specializovanou péči a pokročilé procedury. Díky jejich odbornosti a nejmodernějším technikám zajišťují tito specialisté, že pacienti obdrží vysoce kvalitní hemodialýzu a dosahují optimálních zdravotních výsledků.
Často kladené otázky
Existují dva typy dialýzy. Při hemodialýze je krev z vašeho těla čerpána do umělého ledvinového přístroje a zpět do těla pomocí trubic, které vás spojují se strojem, zatímco při peritoneální dialýze funguje jako přírodní filtr vnitřní linie břicha.
Existují 3 hlavní typy dialýzy: hemodialýza v centru, domácí hemodialýza a peritoneální dialýza.
Průměrná délka života na hemodialýze je 5-10 let, nicméně mnoho pacientů žilo na dialýze dobře po dobu 20 nebo dokonce 30 let.
To se liší od osoby k osobě. Lidé, kteří přestanou s dialýzou, mohou žít od jednoho týdne do několika týdnů, v závislosti na zbývající funkci ledvin a jejich celkovém zdravotním stavu.
Nejběžnějším lékem je uhličitan vápenatý. Musí být užíván na začátku každého jídla.
Indikace pro zahájení dialýzy jsou: neovladatelná hyperkalemie; acidóza; uremické symptomy (nausea, pruritus, malátnost); na terapii nereagující přetížení tekutinami; chronické onemocnění ledvin (CKD) stádium 5.